הלוט מעל המבנה דמוי הוופל בסביליה, ספרד, הוסר בשנת 2011, בכיכר Plaza de la Encarnacion, עם קירוי גלי רציף ומדהים, המהווה את מבנה העץ הגדול בעולם.

פרויקט Metropol Parasol היה חלק מהפיתוח מחדש של הפלאזה, שתכננו ג'יי מאייר ה. אדריכלים, פרויקט שהפך לאייקון בסביליה ובא לבטא את תפקידה כאחד מיעדי התרבות המרתקים ביותר בעולם.
לוחות העץ דמויי הוופל מתנשאים מבסיס בטון מחוזק בפלדה, ממוקמים בצורה אורגנית כזו שהם יוצרים מסלולי הליכה מקורים והיא אכן הפכה לכוורת פעילות – מוקד חברתי ותרבותי, בו יכולים גם התושבים, המבקרים והתיירים להתכנס תחת הוופל, או לבקר באטרקציות שבמקום – מוזיאון ארכיאולוגי, שוק איכרים, ברים ומסעדות מתחת לקירוי, כמו גם מרפסת פנורמית מעליו.
הרעיון העיצובי בא להציע צל, 'שירות' יקר ערך בעיר שטופת שמש וחמה כמו סביליה וכך להפוך את הכיכר, שבעבר שימשה כמגרש חניה לאנושית יותר.
יורגן מאייר הוא אדריכל שהתחיל את דרכו כאמן. האופן בו הוא מתמודד עם הגורם האנושי בתוך מרחב נתון, בכל אחד מהפרויקטים שלו, הוא מעניין מאוד; יתר על כן, הוא משלב אלמנטים של אמנות ופיסול בארכיטקטורה שלו, משהו שאדריכלים רבים שכחו ממנו. הבניינים שלו כוללים צורות פיסוליות מורכבות, עם אלמנטים לא חוזרים, שעיצוב ובנייה ממוחשבים של היום מאפשרים.
אפשר להנות ממשחק האור והצללים בעיצוב האדריכלי הזה, המשתנה במבט מזוויות שונות, סוג של פיסול, נועז, יצירתי ומלא המצאה.
שם הפרויקט: Metropol Parasol
שטח אתר 18,000 מ"ר, שטח בנוי 5,000 מ"ר
תוכנן בשנים 2004-2005 ונבנה 2005-2011
עלות בנייה: 90 מיליון אירו