ארגונים רבים נוקטים כידוע גישה יצירתית לסביבת העבודה אצלם, בכדי להשפיע על פריון עובדיהם. אין ספק, הימים של תאי אופן ספייס משעממים או חדרים פתוחים חסרי משמעות נעלמו. היום אנחנו רואים מרחבי עבודה מרוהטים בשולחנות ביליארד, ספות לישיבה והשתרעות, מזנוני בירה חינם וחטיפים. משרד זה בעיר Sint-Truiden בבלגיה, לעומת זאת, משלב שלוש אהבות: שימוש חוזר במבנים ישנים, עיצוב מינימליסטי וקשתות מדהימות.

 

church2

 

church3

 

כמו הרבה פרויקטים מרהיבים אחרים, הוא זכה לתשומת לב ראשונית רבה, עם תמונות מדהימות המתפשטות על פני רשתות המדיה החברתית. אבל שלא כמו משרדים כאלה ואחרים אשר ניראו מצויין בתמונות, אבל התבררו ככישלונות מוחלטים, משרד זה מוכיח עיצוב איטיליגנטי, עם שיחזור של מבנה שהיה חשוב למעצבים לשמר אותו, למען הציבור. בעיירה Sint-Truiden באזור הפלמי של בלגיה, יש מספר אתרי מורשת עולמית של אונסק”ו ומבנים היסטוריים חשובים אחרים, כשסכנת הריסה מאיימת על אתרים רבים שאינם נראים בעלי ערך. De Waterhond נבנה במאה ה -16, כבית פרטי. הוא הפך לקפלה קתולית במאה ה -18, ולאחר מכן הוסב לאקדמיה לאמנויות ולאחר מכן שימש כחלל להצגות וחזרות תאטרון. עם זאת, הוא היה ריק ולא בשימוש במשך 50 השנים האחרונות. המעצבים התאהבו בבניין הרעוע וראו את היופי והאפשרויות הטמונות בו. הם גם חששו שאם לא ישופץ בקרוב, הוא ייהרס.
בכדי להשאיר את המבנה ההיסטורי שלם ככל האפשר, נבנו שלוש קומות של “תיבות” משרדים בתוך החלל הפתוח הגבוה. אחד האזורים בן 180 מ”ר, הוא אזור ציבורי אשר כבר נמצא בשימוש פעיל לאירוח תערוכות אמנות, ארוחות ערבואירועים לחברות מסחריות, קונצרטים ולוקיישן לצילום. המקום הוא עכשיו מרחב חי, רב תפקודי של יצירתיות, ממזג בחכמה את העבר עם ההווה בעת יצירה עבור העתיד.

 

church4

 

church5

 

church6

 

church7

 

church8

 

church9

 

church11

 

church

לכל הכתבות בקטגוריית אדריכלות
+כתבות מומלצות
עיר פינית משמיעה מוסיקה קלאסית כדי להרחיק חוגגים צעירים פרועים
עיצוב פנים
עיר פינית משמיעה מוסיקה קלאסית כדי להרחיק חוגגים צעירים פרועים
הרשויות ניסו שיטות שונות לפזר את בני הנוער, אך ללא הועיל, זאת, עד שלפני
IDEAMARBLE אביזרי ריהוט משיש ואבן
עיצוב פנים
IDEAMARBLE אביזרי ריהוט משיש ואבן
  Ideamarble: המצוינות של השיש האיטלקי שמתעורר לחיים. החברה בולטת במבחר המוקפד של לוחות
בית Daichi Isumi / בתכנון Suppose Design Office
עיצוב פנים
בית Daichi Isumi / בתכנון Suppose Design Office
ISUMI, JAPAN Architects: Suppose Design Office Area: 192 m² Year: 2022 Photographs:Kenta Hasegawa Lead

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*