“מעולם לא חלמתי שאהיה אמנית. ההורים שלי לא התעניינו בכלל באמנות, בכל הבית היתה לנו רק כרזה אחת, של סלבדור דאלי, בשירותים שלנו”, Amandine Urruty צוחקת.

“תמיד חשבתי שזה מסוכן להיות אמן, קשה מדי, ומה צריך לעשות בכדי להתפרנס מזה. כיוון שחיינו באזור כפרי, לא היו לנו מוזיאונים, לא גלריות, רק ברווזים, פרות וחמניות, עולם האמנות נשאר בגדר תעלומה במשך שנים. החלטתי להיות מורה לאמנות והתחלתי ללמוד אמנות באוניברסיטת טולוז. נשארתי שם שמונה שנים ארוכות ובסופו של דבר נטשתי את הדוקטורט שלי ברגע שסיימתי את האיור הראשון שלי וגלריה שהסכימה להציג אותו”.
כיום, בפריז, אמנדין יוצרת אמנות במשרה מלאה, בין עשר לשתים עשרה שעות ביום, לעתים עד שלוש או ארבע לפנות בוקר, יוצרת רישומים מפורטים להפליא בפחם, המשתרעים על פני יותר מ -1.5 מטר בגובה וברוחב.
ציור אחד כזה, לוקח לה חודש להשלים, “או 350 שעות”, היא מסבירה. במקום לעבוד בסטודיו, אזור העבודה שלה יוצא דופן. “לצייר על המיטה שלי הוא הרגל ישן מאוד ורע, שתמיד היה לי”, היא אומרת. “אני לא יכולה לעבוד על שולחן, או על כן ציור. בלתי אפשרי. אני מרגישה רע, לא נוח, והפרודוקטיביות שלי יורדת באופן דרמטי. אני משתמש בכריות ובשמיכות בכדי להעלות את לוח העץ, וזו התמיכה שלי. אני עובדת בשיכול רגליים, בפיג’מה. זה יכול להיות קצת מגוחך לפעמים, במיוחד כשאני עובדת על ציורים גדולים מאוד, אבל לכל אתגר יש פתרון, אני חותכת רישומים גדולים לחלקים ומרכיבה אותם מחדש במסגרות. לדוגמה, אני עובדת על טריפטיכון של שלושה מטר כרגע, אבל הוא מחולק לארבעה חלקים, כך שהוא יכול להסתדר בתוך סביבת העבודה שלי. ”
סגנונה המקאברי, הסוריאליסטי, ההיפר-ריאליסטי, נוצר במשך שעות רבות של שרבוט, התחלתי בהדרגה להבין מה יכול להיות ההיגיון הפנימי של העבודה שלי – זה היגיון נוסף. החלטתי לערבב את כל ההשפעות והתשוקות הסודיות שלי בכדי ליצור סוג של ראגוט: ציורים פלמיים, קעקועים מכוערים, סוריאליזם, צילום שלאחר המוות, צעצועים עתיקים וסרטי אימה”.

 

amandine-urruty-dommagefromage-book

 

amandine-urruty-egg-triptych-total

 

amandine-urruty-rainbow amandine-urruty-rock

 

amandine-urruty-the-box

 

Amandine-Urruty-The-Party-triptych-LOW-1

 

amandine-urruty-the-race-BG

 

amandine-urruty-witch-triptych

 

AUrruty-Spitz

http://amandineurruty.com/portfolio/familyportraitiii

לכל הכתבות בקטגוריית אמנות
+כתבות מומלצות
האמן Lorenzo Duran גוזר עלים לסצנות
אמנות
האמן Lorenzo Duran גוזר עלים לסצנות
 
המדומיין ניראה אמיתי, אצל האמנית Alex Prager
אמנות
המדומיין ניראה אמיתי, אצל האמנית Alex Prager
  הקריירה של הצלמת והקולנוענית זוכת האמי, החלה בצורה צנועה, כאשר התחילה לצלם בגיל
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
אמנות
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
מסעות הפרסום של הבלט של הונג קונג, תמיד הפתיעו במקוריותם המפתיעה: לציון יום השנה

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*