הסטודיו היפני לאמנות קולקטיבית TeamLab, מותח את גבולות המציאות המדומה (virtual reality) למחוזות כמעט דימיוניים. 

 

Top_Hit_Trend_2017-Shows-TeamLab

 

הסטודיו שהוקם בשנת 2001, הוא למעשה קבוצה יצירתית קולקטיבית, בינתחומית, המפגישה בין אנשי מקצוע מתחומי עיסוק שונים בחברה הדיגיטלית: אמנים, מתכנתים, מהנדסים, אנימטורים, מתמטיקאים, אדריכלים, מעצבים גרפיים ומעצבים. הם מגדירים עצמם “אולטרה-טכנולוגים”, מטרתם היא להשיג איזון בין אמנות, מדע, טכנולוגיה ויצירתיות.

 

 

13409

 

הזרימה של האור נוצרת בהשפעת התנועה של האנשים. כאשר הם הולכים מהר,ה זרימה מהירה וכשהם הולכים בעקלתון, נוצרת מערבולת. אם אף אדם אינו זז או אין אנשים, לא תתרחש זרימה ושום דבר לא יהיה נוכח בחלל. עבודות נולדות וממשיכות להשתנות בהשפעת תנועת האנשים.
העבודה מדמה אוקיינוס, המייצר זרימה מהירה ומערבולת נוצרת. המערבולת מערבלת את פגרי האורגניזמים השקועים בתחתית האוקיינוס, ומייצרת מי-ים מזינים. זה הופך למקור של תזונה עבור הפלנקטון, לגדול ולהזין את חיי הים. לפיכך, המערבולות תורמות להעשרת האוקיינוס.

 

 

12877

 

המערכת האקולוגית נוצרת על ידי היצורים שציירו המבקרים. בגן הבוטני המבקרים מוקפים צמחים מכל רחבי העולם. בין הצמחים מסתובבות חיות. בעלי חיים נאכלים על ידי בעלי חיים אחרים, אחרתם הם ימותו וייעלמו. כאשר בעלי חיים אשר תיצור באמצעות התנועה שלך, אוכלים בעלי חיים אחרים, מספרם גדל. אם אתה עומד דומם, פרחים יפרחו סביבך. אם אתה מסתובב, הפרחים יתפזרו.

 

 

12225

 

פרחים פורחים לנצח על סלע גדול (5.5 מ’ גובה, 4.6 מ’ רוחב, ו 6.5 מ’ עומק) המכוסה טחב. פרחים עונתיים מהאזור פורחים תוך שעה, מתפזרים ומתחלפים. פרחים נולדים, צומחים ובסופו של דבר מתפזרים, קמלים ונעלמים. מחזור מתמשך של חיים ומוות. הקיום שלנו הוא חלק מההמשכיות הזאת של חיים ומוות, וחוזר על עצמו ללא הרף, במשך זמן רב, במשך מיליארדי שנים. עם זאת, קשה לתפוס את זה בחיי היומיום. הלידה הנצחית והמוות של הפרחים על הסלע הגדול, גורמת לנו להבין שקיומם של החיים עצמם הוא חלק ממעגל מתמשך של חיים ומוות.

 

 

התערוכה: "יקום מקריסטל"

התערוכה: “יקום מקריסטל”

 

 

אקווריום מצוייר

אקווריום מצוייר

 

 

טבע בגראפיטי

טבע בגראפיטי

 

 

pic_park11_02

 

 

pic_art11_01

 

לכל הכתבות בקטגוריית אמנות
+כתבות מומלצות
ארמון האמנות הסודי שהקים אאוטסיידר ב-Birkenhead, אנגליה
וידאו
ארמון האמנות הסודי שהקים אאוטסיידר ב-Birkenhead, אנגליה
  במשך 30 שנה עמל חובב האמנות היצירתי, כדי להמיר את ביתו השכור לווילה
פסלי ידיים במקדש של אל הרגליים
וידאו
פסלי ידיים במקדש של אל הרגליים
           
יצירת אדמה מונומנטלית באבו דאבי
וידאו
יצירת אדמה מונומנטלית באבו דאבי
  היצירה “Self Similar” (משהו כמו “דומה לעצמי”), מוצגת באיחוד האמירויות הערביות כחלק מתערוכה

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*