תערוכה בשטח של אלפי מ"ר, מצוירת ביד של האמנית Alexa Meade, יוצרת חוויות המטשטשות את הגבול בין מציאות לדמיון בנוסח לואיס קרול.

חברת התוכן Catching Flights, מציגה את התערוכה Wonderland Dreams מאת האמנית Alexa Meade, חווית אמנות אינטראקטיבית חדשה, הפתוחה לקהל עד אפריל 2023, בשדרה 529, ניו יורק.
האמנית מביאה לחיים את סיפור הרפתקאותיה של אליס בארץ הפלאות, באמצעות מיצבים אמנותיים, מצוירים בתלת ממד בחלל התערוכה. המבקרים מוזמנים ליפול ל”בבור הארנב”, לתוך עולם של גני ורדים סודיים ומסיבות תה מטורפות; הגלריה החיה תישא אותך לתוך סצנה גחמנית שמטשטשת את הגבולות בין אמנות למציאות.
האמנית ציירה ביד את העולם הדמיוני על כל חלל התצוגה, כולל רצפות ותקרות, בסגנון הציור התלת-ממדי האופייני שלה שגורם לעולם האמיתי להיראות כאילו הוא יצירת אמנות דו-ממדית. חדרים לכאורה אינסופיים, מאפשרים לצופים לטייל בזמן ולמצוא לעצמם טיול אישי משלהם מלא פלא והנאה. המבקרים הם למעשה חלק מהיצירה, המתפתחת ללא הרף, מדמיינת מחדש את החלל כהשתקפות חיה ונושמת של אלה שהופכים לחלק ממנו.
התערוכה במרכז מנהטן, בפינת השדרה החמישית ורחוב 44, Midtown Manhattan – 5th Avenue / 44th Street (צעדים ספורים מפארק בראיינט, תחנת גרנד סנטרל, מרכז רוקפלר, תיאטראות בברודווי וטיימס סקוור). החלל שלה כולל גם בר יין מצוייר ובית קפה, הפתוחים לכל קהל, עם או בלי כרטיס לתערוכה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית אמנות
+כתבות מומלצות
האנרגיה המעודנת של גוף האדם: WanJin Gim
אמנות
האנרגיה המעודנת של גוף האדם: WanJin Gim
גוף האדם, כולו או חלקו, עירום. הציור פיגורטיבי, אקספרסיבי בחושניות אלגנטית ומדוקדק, משלב אמנות
מתחבאת מתחת לשמיכה: Monica Rohan
אמנות
מתחבאת מתחת לשמיכה: Monica Rohan
היא מאפשרת לדמיונה דרור והדמות מייצגת מגוון מצבים רגשיים ופיזיים. הנושא הנשי שלה ממוקם
טקס ההעלמות של הזהות הנשית היפנית אצל Kimiko Yoshida
אמנות
טקס ההעלמות של הזהות הנשית היפנית אצל Kimiko Yoshida
היא נולדה (1963) וגדלה בטוקיו ובבגרותה עברה לצרפת (1995), שם היא חיה עד היום.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*