סורג הבטיחות "השקוף שבסורגים" הינו פטנט בלעדי של חברת "רשת הגנה". שמאפשר סורגים ביטחותיים אבל שקופים ונאים בעיצובם.

סורג שקוף של חברת רשת הגנה

 

קצת על החברה והמוצר..
חברה משפחתית, פטנט משפחתי, יוסי ואדיר אבא ובן הגו את הפטנט. איך לעשות סורג שלא פוגע בזרימת האוויר ואינו מצריך תחזוקה וניקיון וחזק ועמיד לבטיחות לילדים וכמובן שיהיה אסתטי ונקי. קו נוף שאינו מתעוות ולא מסתיר את קו הנוף.
המוצר נותן פתרונות לפתחים לא סטנדרטיים והוא מאוד פשוט להתקנה, אינו מצריך קידוחים בקיר ונותן מענה של התקנה מהירה ופשוטה. בעתיד הקרוב הרעיון הוא לאפשר להתקין את הסורגים באופן עצמאי על ידי הלקוח.
ממה עשויים הסורגים?
עשויים במסגרת אלומיניום, זהה ככל שניתן לצבע החלון של הלקוח על בסיס כבל הנמתח בצורה אופקית בתוך המסגרת על בסיס מיסבים מיוחדים. המתיחה היא לכל מסגרת הכבל. הנירוסטה היא 316 שאינה יכולה להחליד, הכבל האידיאלי לעמידות בפני קורוזיה עם יכולת עמידות גבוהה. החברה מעניקה 10 שנות אחריות על המוצר כולו, על כל אספקט במוצר.
מניעת נפילות ובטיחות ילדים- בדיקת העמסה, הכבל נבדק במפעל בעומסים של 200 קילו לקריעה, מאוד חזקים. המרווחים בשונה מכבלים אחרים הם של 7 ס"מ על מנת ליצור הגנה אופטימלית בנקודת הקצה של הכבל. לצערנו אין תקן לסורגים להגנה לילדים אבל החברה לקחה על עצמה לתת את המעטפת לכך שאין תקן ולבדוק שיש אחריות מלאה מבחינה בטיחותית.
מה מבדיל מחברות אחרות בתחום?
התקנת את הסורג ואתה יכול להיות רגוע ולא תרגיש שהוא שם. לצד העובדה שמדובר בחברה משפחתית בוטיק דבר שבא לידי ביטוי ברמת השירותיות ומתן מענה מהיר ללקוחות.
מבחינת התחרותיות במחיר- וואליו פור מאני, מוצר שמתאים את עצמו לצרכים של הלקוחות. נותנים פתרונות לכל חלון, לכל גודל, לכל צבע וסוג חלון.

לאתר השקוף שבסורגים
טלפון:
0779978506
פלאפון:
0523202266