מרכז הבילוי הקולינארי Wonderfull Market שבנצרת עילית, שעיצב אדריכל מיקלה סימאונה מול הר תבור, שואף להעתיק את המבקרים לאיטליה

 

dddddd

לא, זה לא באירופה. זהו מרכז המזון בנצרת עלית

לאחר חמש שנים, סיים משרד האדריכלים של האדריכל מיקלה סימאונה,  את עיצוב הפנים של מרכז המזון מהגדולים בארץ, שנפתח דווקא בנצרת עילית ומשקיף לנוף המרהיב של הר תבור. המרכז מתנשא לגובה של שש קומות, משתרע על פני 12 דונם ושטח בנוי של 60 אלף מ”ר. שש קומות מחולקות – שתי קומות של חניה מקורה (ל-600 רכבים), שתי קומות מסחריות (13 אלף מ”ר), קומת מסעדות (1,800 מ”ר) ואזור אחסנה ותמיכה. המרכז מאגד בתוכו סופר מרקט, שוק ירקות אותנטי, מאפייה, מעדנייה, מרתף יינות ועוד. בקומה הראשונה ניתן למצוא מחלקה לכלי בית וכן איזור הסעדה, אותו עיצב האדריכל האיטלקי, בסגנון רחוב איטלקי, עם בתי קפה ומסעדות.
היזמים, משפחת חמוד מכפר ירכא, פתחה בכפר בשנת 1993 את הסניף הראשון של רשת המזון ומשם המשיכה והתרחבה. ההשקעה נעמדת, לדברי היזמים, ב-300 מיליון שקל.  לידיעת מי שרוצה לנסוע לגליל בכדי לבקר באיטליה, לבלות במקום וליהנות ממרכז מעוצב ומושקע לצד מחירים נוחים, המרכז פועל בימים א’-ה’ בין השעות 10:00- 22:00 ובסופי שבוע החל מ- 9:00 ועד 22:00 בלילה.
סימאונה בחר שלא להתחבר לסביבה אלא להתנתק ממנה, לייצר סביבה מלאכותית באמצע נוף טבעי ולהביא את הר התבור לוונציה דווקא: במרכז שפע מסעדות שכל אחת מעוצבת באופן שונה, כמו סמטה ברומא כשמעליה שמיים מלאכותיים, המזח של ונציה והמרפסת, המשקיפה להר התבור, עוצבה בהשראת מסעדת הגג של בית הכל-בו Rinascente  מול הדואומו של מילאנו. במרכז אגף מכירות יין, ששטחו 200 מ״ר עם תקרה גבוהה של 5 מ׳, ואשר לפי דגלי איטליה המתנוססים בו, אפשר להבין שיין ישראלי הוא לאו דווקא ההעדפה שלו.

 

ddddd

 

ffffffffff

 

tttt

 

dddd

 

fffff

 

ff

 

f

 

fffffffffff

 

IMG_3050-copy

חנות היין

 

IMG_3125-copy

 

IMG_3080-copy

 

IMG_3066-copy

 

ttttttttttttttt

 

ffffff

לכל הכתבות בקטגוריית חדשות
+כתבות מומלצות
באי הקטן הזה ביפן, אנשים חיים מעל 100. הנה איך.
חדשות
באי הקטן הזה ביפן, אנשים חיים מעל 100. הנה איך.
גבר אוקינאווי ממוצע חי 80 שנה ונשים 86 (זה בערך 6 שנים יותר מהממוצע
שלוש שותפות חדשות במשרד ישר אדריכלים
חדשות
שלוש שותפות חדשות במשרד ישר אדריכלים
  השותפות החדשות: רוני שימל, דנה לאונר, שירלי אדיב. העמיתות (אסוסייט): מיכל אורן, עדי
תלמידים יצרו הצללה סרוגה מרהיבה ובת קיימא, בספרד
חדשות
תלמידים יצרו הצללה סרוגה מרהיבה ובת קיימא, בספרד
ההצללה עשויה מבד ממוחזר והיא משתרעת על שטח של 500 מ”ר. הפרויקט נוצר לאחר שהמחלקה

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*