הזוג Rich & Sara Combs הם בעל ואשה והם ביחד מאז היו בני 15, בבית הספר התיכון, בקונטיקט, ארה"ב. הם חלקו חלום משותף: להקים חווה בחיק הטבע הפראי. באחד מטיוליהם ברחבי ארה"ב, הם נתקלו בפונדק נטוש, בקניון במדבר אריזונה והפכו אותו לאחד מיעדי הנופש המבוקשים ביותר כיום, המפורסם בקרב חובבי המפלט לחיק הטבע הלא נגוע.

במקור, היה זה פונדק נטוש בן שלושה מבנים חרבים, שנקראו "בית העץ של יהושוע", אשר ניבנו בשנת 1978 על ידי מורב לארסון, מי שניהל את מוזיאון המדבר באריזונה. הקירות היו סדוקים ומתקלפים, התקרות נתמכו בעמודי חשמל ממוחזרים ושלושה עשר קמינים היו ממוקמים בחדרים השונים, כל אחד שונה ממשנהו.
בני הזוג התאהבו בנכס ורכשו אותו בשנת 2014, סגרו את הסטודיו לעיצוב אתרים שהיה להם, עקרו למדבר אריזונה, שיפצו את הנכס במשך כחמש שנים, בעזרת בעלי מלאכה מקומיים והפכו אותו לחוות נופש מבוקשת מאד ב-airnub. החווה בת חמש סוויטות, מתפרסת על פני 38 דונם במדבר ליד טוסון, אריזונה, על גבול של פארק לאומי Saguaro West.
המקום ניחן בנוף מדברי פתוח חלומי, אור טבעי אינסופי, מגוון רחב של קקטוסים בני 150 שנה, אגבות וצמחייה ייחודית. "הגינה כאן היא המקום היחיד היחיד שאתה יכול למצוא חלק מהצמחים הגדלים כאן, כך שלמעשה זה מעין מוזיאון במדבר", אומרים בני הזוג.
המקום מעוצב בבוהו שיק המשתלב בנופי המדבר והאוכל במקום מגיע מהגינה האורגנית של המקום. מקום בו נושמים בקצב המדבר ומאתחלים את הנפש.