תוכן מקודם / השקעה יוצאת דופן במחלקת המו"פ (מחקר ופיתוח), יצרה תמהיל מוצרי פרימיום שמשרת את מיטב משרדי האדריכלים המקומיים

אדריכלות רות חובב. צילום שי אפשטיין

 

נראות מהודקת ופיתוחים טכנולוגיים, מאפיינים את תמהיל המוצרים של חברת כוכב אלומיניום, מובילת שוק הפרימיום בנישת האלומיניום והפתחים לבית.
בשנה האחרונה נרכשה החברה על ידי חברת מטלפרס ותקציבי ענק הושקעו במחלקת המחקר ופיתוח. הרצון לייצר שילוב של מראה אסתטי עם קדמה טכנולוגית הולידו שדרת פרימיום של מוצרים המעניקים תשובה מדויקת לאדריכלים וללקוחות הפרטיים. המכנה המשותף של כל המוצרים הוא טיפול בערכים של חוויית משתמש, נראות אסתטית וקידמה טכנולוגית.
כל המוצרים מיוצרים באופן ידידותי לשימוש, קלים מאוד לתפעול ולתחזוקה. מנגנונים חדשניים המתבססים על טכנולוגיה מתקדמת, מאפשרים לתפעל את המערכות בקלות וביעילות.
בפן האסתטי, קיימת שאיפה לראות כמה שיותר נוף, כלומר שטח פנים נקי ככל הניתן של המפתח. למעט מערכות בהן החלוקה על גבי החלון היא חלק מהעיצוב, שאר המערכות מציגות מקסימום שטח פנים נקי.

 

אדריכלות סמט אדריכלים. צילום עודד סמדר

 

מערכת ה- VERONA המיועדת למפתחי ענק, היא מוצר הדגל, המבוקש ביותר. ה- VERONA, מאובזרת במערכת תרמית מובנית, פיתוח טכנולוגי חדש מבית כוכב, המאפשרת שמירה על רמת הבידוד התרמי והאקוסטי, עובדה ששומרת על מרקם אקלים אופטימלי בחללי הפנים ומצמצמת את הוצאות האנרגיה על חימום וקירור הבית. מערכת ה- VERONA מתאימה למפתחים גדולים במיוחד ומייצרת חוויית משתמש המשלבת נוחות וקלות שימוש. המסילות הנסתרות גם הן בגדר חידוש שהתווסף למוצר ומעתה ניתן להתקין את מערכות ה- VERONA כשהמסילות כולן סמויות והמראה המתקבל הוא של מפתח מרשים ורחב ידיים, ללא כל הפרעות סביב. בנוסף, נמתחה המערכת וכיום היא מגיעה לגודל מקסימלי של 18 מ"ר לכנף.

 

אדריכלות ענת קרומר. עיצוב פנים סיון רב הון. צילום דודו אזולאי

 

מערכת ה- NEW YORK המתאימה למפתחים בינוניים, מציגה פרופיל מינימליסטי, אך על אף היותו כזה הוא בעל נוכחות עיצובית התורמת לסגנון האדריכלי המאפיין את הפרויקט. במראה, מזכירה מערכת ה- NEW YORK את ה- VERONA ונחשבת לאחות הקטנה שלה. ה- NEW YORK היא מערכת שמתאימה למפתחים קטנים יותר של עד 3 מטרים. היא תשתלב היטב בחללים בעלי סגנון אורבני, מודרני ומינימליסטי. ניתן לקבלה כחלונות ציר, חלונות הזזה ודלתות ציר. גם ה-NEW YORK מתוכננת כמערכת סמויה, מה שמייצר חזית אחידה ונקייה למראה.

 

אדריכלות גולני אדריכלים. צילום עמית גרון

 

הפרופיל הבלגי הוא אחד האהובים על הישראלים. מערכת ה-GHENT, אלומיניום במראה פרופיל בלגי אותו פיתחה כוכב, מאופיין ברמה אותנטית גבוהה ביותר, בהשוואה לפרופיל הבלגי המסורתי המיוצר מברזל. לצד הבלגי פיתחה כוכב פרופיל נוסף המאפשר אף הוא חלוקה דומה, אך באופן שמוזיל את העלויות משמעותית. ה- BOSTON הוא פרופיל שמודבק על גבי הזכוכית, ומבחינת הנראות מתקבל מראה המזכיר מאוד את מראה החלוקות של הפרופיל הבלגי. מנעד הפתרונות וההקפדה על הפרטים יצרו תמהיל מוצרים שמתאים לכל בית ובכל סגנון.

 

. אדריכלות אייל לואי. צילום שי אפשטיין