במבנה המגורים שש יחידות דיור השונות בגודלן, כולל דירת פנטהאוס-דופלקס הצופה לשכונה הציורית, ליפו ולים. השימוש בשפה אדריכלית עכשווית מתכתב עם רוח השכונה, תוך יצירת שני מישורים עיקריים בחזיתות המפרקים את המסה הגדולה, מבליטים אלמנטים המאופיינים לנווה צדק, כמו: חלונות עגולים, תריסי עץ, מעקות ברזל וקירות טיח, שמרחפים מעל המישור האחורי המודרני של קירות זכוכית וברזל.

 

הדמיה-3

 

הדיאלוג בין חוץ לפנים מתבטא בבחירת החומרים ושילובי האלמנטים של החוץ בפנים המבנה: קירות בטון, כורכר, קורות ברזל, זכוכית ופרגולות עץ כמו גם במשחקי שקיפויות והשתקפויות המטשטשים את הגבולות בין פנים לחוץ.

 

TAMARS_HOUSE_013

 

הפנטהאוז מורכב מקופסת זכוכית שמעליה צף גג רעפים משופע וסביבה שטחי חוץ המעוצבים בהשראה ״זנית״ הכוללים אלמנטים של מים, גינון מינימליסטי, גיזום בונסאי וחלוקי נחל.

 

TAMARS_HOUSE_037

 

TAMARS_HOUSE_066

 

עיצוב הדירה הינו המשך ישיר לעיצוב הבניין תוך מתן הדגשים אישיים המתבטאים בבחירת פריטי ריהוט אקלקטיים ואומנות לצד שימוש בפלטת צבעים ניטרלית המשולבת בצבעוניות עזה.

 

TAMARS_HOUSE_033

 

TAMARS_HOUSE_030

כמו-כן נעשה שימוש באור טבעי ומלאכותי כאלמנט חוויתי, אלמנטים של חמשת היסודות כחלק אינטגרלי מחווית המגורים וניגודים טקסטורליים של חומרים.

 

TAMARS_HOUSE_024

 

TAMARS_HOUSE_021

 

TAMARS_HOUSE_018

 

TAMARS_HOUSE_063

 

TAMARS_HOUSE_050

 

מגרש: 456 מ"ר
פנטהאוס-דופלקס: 350 מ"ר בנוי + 115 מ"ר מרפסות
תכנון: תמר פוזיס אדריכלים
צילום: עמית גרון