הסטודיו למוסיקה IMAGINE, הוא תוצר של הגשמת חלום, אשר הניע את רואה החשבון אודי קוגלר לעזוב את המספרים והדו"חות, את מע"מ ואת מס הכנסה ולעבור לעולם האהוב עליו משחר ילדותו, עולם המוזיקה.

 

 

הכישרון המוזיקלי שלו התגלה לגמרי במקרה. כילד שסבל מהפרעת קשב וריכוז הוא סירב ללמוד נגינה באופן רשמי. לתדהמת המורה הפרטי לפסנתר הוא פשוט התחיל ומיד ידע לנגן, ללא כל הכשרה. רק בהיותו סטודנט החל ללמוד מוזיקה באופן רשמי באקדמיה למוזיקה, יחד עם לימודי ראיית חשבון.
“כל נגן חובב או מקצוען נעזר באופן קבוע בשרותיו של אולפן חזרות. רוב אולפני החזרות הם מעין “החצר האחורית” של אולפני ההקלטות. פחות מושקעים בהקשר של מכשור, כלים, אקוסטיקה וכמובן בהקשר העיצובי” מסבירה אדריכלית שירה מוסקל, מ “הלל אדריכלות” ואחותו של אודי קוגלר.

 

 

 

קוגלר זיהה צורך ביצירה של מקומות שיעניקו חוויה אמיתית גם לחזרות עצמן. הוא הבין שעם האקוסטיקה הנכונה והכלים האיכותיים הנגינה תגיע לשיאים חדשים של הנאה ותתרום להצלחה. כמי שגדל בבית עם חשיפה גדולה לעולם העיצוב, אופנה ואדריכלות היה לו ברור שהמקום שיקים יהיה ייחודי גם בהיבט הזה וכך פנה לשירה אחותו להגשים את החלום.
לדברי מוסקל “גיבשנו קונספט עיצובי ותכנוני ייחודי. המיקום הנבחר ממוקם בתוך האנגר באזור התעשיה של רעננה, בבניין המכיל מקבץ מרתק של בעלי עסקים יוצרים. הקונספט העיצובי הגיע מהרחוב, מהחספוס של הבניין והסביבה. מרחב של אמנות רחוב וצבע, עם הרבה כבוד ליצירה שהיא כתב יד אישי של כל אחד ואחת”.

 

 

עוד אומרת מוסקל “בפאן האישי, העיצוב והתכנון של הפרוייקט היו מרגשים מאוד עבורי. תהליך שמשמעותו יציאה לדרך חדשה של אחי”.
בתוך כך התגבשה השפה האמנותית שהמשלימה שלה באה לידי ביטוי באלמנטים העיצוביים. אלו באים לידי ביטוי בריצופים, בחיפוי הגרפיטי של הקירות, בצבעוניות המיוחדת של הנגרות, ובמראה התעשייתי שבולט בגופי התאורה, כמו גם בעיצוב המיוחד של הדלתות והחלונות. יצירות האמנות העוצמתיות בגודלן , משלימות את החוויה שנשזרת בחוויית המוזיקה האינטגרלית של המקום.
במישור התכנוני מדובר בשני חדרי חזרות גדולים בשם ה-BLACK ROOM וה-RED ROOM. כל אחד מהם מכיל מגוון מכובד של כלי נגינה, ובין היתר גם פסנתר. ביניהם פינות ישיבה ומטבחון עם אי, כך שהמקום מבקש להזמין את הקהל לשהות ולבלות בו.

 

 

את המקום ליווה היועץ האקוסטי דודו חוג’ה, שהיה אמון על מציאת פתרונות יצירתיים בהיבט האקוסטי, תוך כדי שילוב הקונספט העיצובי. IMAGINE הוא חדר חזרות חלומי, מרחב של דמיון ויצירה, עם כלים ומגברים שנבחרו בצורה קפדנית ועם מערכת סאונד מעולה. המקום הוקם מתוך אהבה גדולה למוזיקה, ליוצרים, לנגנים. זאת, מתוך אמונה שמקום חווייתי ומעוצב מעצים את היצירתיות והיצירה עצמה.

עיצוב ותכנון – הלל אדריכלות, אדריכלית שירה מוסקל, מעצבת פנים הדס רוט
צלם מאור מויאל
סטודיו למוזיקה imagine
אמנות: אווי קוגלר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית עיצוב פנים
+כתבות מומלצות
בית Bandido Bali טובל בטבע של באלי
עיצוב פנים ישראלי
בית Bandido Bali טובל בטבע של באלי
הלוקיישן – בחצי האי פקאטו בדרום באלי והארגון המרחבי של בתים אלה הינו בהשראת
בית המגורים הביופילי Asmalay House, בהודו
עיצוב פנים ישראלי
בית המגורים הביופילי Asmalay House, בהודו
קימורים אורגניים חובקים בעדינות חמישה עצי מנגו באתר. תכנית קומה פתוחה וחללים מחוברים, כאשר
מנהלת הקריאייטיב של Bulgari, שיחזרה בית בן מאות שנים ב- Puglia
עיצוב פנים ישראלי
מנהלת הקריאייטיב של Bulgari, שיחזרה בית בן מאות שנים ב- Puglia
אחד מבתי הגיר ההיסטוריים, עם גג חרוטי הייחודי לפוגליה, נראה מתוך אגדה. הבתים הללו

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*