על גבעה בחיק הטבע הפסטורלי ב-Menorca, ספרד, הושלם לאחרונה בית הנופש Es Bec d'Aguila. אי אפשר היה לבחור לו מיקום אידאלי יותר מבחינת היופי הנופי וההיסטוריה: האחוזה הכפרית נבנתה במאה ה-19, עבור משפחת סוחרים עשירה, שרצתה גם להיות קרובה לטבע המרגיע וגם לארח אורחים מכובדים.

 

 

האחוזה המשופצת, עוצבה על ידי הסטודיו Atelier du Pont מפריז, כנכס להשכרה הכוללת שירות, כשהוא משלב את האווירה של בית נופש פרטי עם שירותי מלון יוקרתי. העיצוב החדש שילב בתוך פאר העבר המוחצן – מאפיינים המקנים תחושה אותנטית של אלגנטיות נינוחה ועידון קוסמופוליטי, באמצעות שילוב אקלקטי של אלמנטים עכשוויים ומודרניסטים.
בעבודה בסיוע צוות בעלי מלאכה מקומיים, שולבו באחוזה בת 12 הקומות, עם 12 חדרי שינה – אלמנטים מסורתיים מהשפה האדריכלית של המקום, עבודת יד שהאיים הבלאריים מפורסמים בה, באסתטיקה ים תיכונית אך בהילה קוסמופוליטית: אוסף רהיטים מאמצע המאה מאנגליה, צרפת, דנמרק וספרד, יחד עם אוסף אמנות עכשווית. השילוב של אלמנטים כה מגוונים, מתלכד בהרמוניה לאסתטיקה של תחכום אקלקטי, המשקף את ההיסטוריה המסועפת של האי שידע כיבוש מורי, ספרדי, אנגלי וצרפתי.
המקום מציע לאורחיו טיולי טבע, פיקניקים וטיולי ציד, או פשוט להתפרקד על כורסה עם כוס יין צוננת וליהנות מהנופים המרהיבים. טבח ביתי מכין מנות ים תיכוניות עם מרכיבים טריים שגדלים או מיוצרים באחוזה, כמו ירקות, עשבי תיבול, ביצים ודבש.

Camino de Es Bec
7730 Alaior, MenorcaBaleares

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית עיצוב פנים
+כתבות מומלצות
האסיינדה בהודו / MuseLAB
עיצוב פנים
האסיינדה בהודו / MuseLAB
  בית Hacienda הוא מחווה למורשת הארכיטקטונית העשירה של ספרד ומקסיקו, שעוצב בהתאמה לאקלים
מרכז הבריאות Zariquiey Foyer / בתכנון MIAS Architects
עיצוב פנים
מרכז הבריאות Zariquiey Foyer / בתכנון MIAS Architects
                    ARENYS DE MUNT, SPAIN
ינון בן דוד משלב את הטבע בבתים שהוא מתכנן
עיצוב פנים
ינון בן דוד משלב את הטבע בבתים שהוא מתכנן
כמי שנולד וחי ברמת הגולן, בן דוד חווה את הטבע מדי יום: “הטבע מבחינתי

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*